Doktora Çiçek Gönder

Eski çağlardan beri mesleğini sürdüren doktorlara, hastalıkları iyileştirdikleri için kimi zaman büyücü, kimi zaman alim, kimi zaman mübarek bir zat gözüyle bakılmıştır. Aslında bu üçünün de doktoru tanımlamakta yetersiz kaldığını günümüzde daha iyi anlıyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 virüsü ile savaşta ön saflarda kahramanca savaşan doktorlarımız, canları kurtaran kahramanlar olarak tarihteki yerini aldı. Pekiyi biz doktorlara şükranlarımızı nasıl sunabiliriz? Tabii ki onlar için bir teşekkür yeter ama doktora çiçek göndererek anlamlı bir mesaj vermiş olmaz mıyız?

Doktora nasıl çiçek gönderilir? Doktor teşekkür çiçeği nasıl olmalı?

Bu soruların cevabı doktorunuz ile aranızdaki bağa göre değişir. Doktorunuz ailenizden biriyse sarı bir demet ile bunu belirtebilirsiniz. Sarı gülün minnet duygularını içinde barındırır. Doktorunuza teşekkür etmek istiyorsanız beyaz papatyalarla bunu yapabilirsiniz. Beyaz papatyalar sağlığı simgeler. Doktorunuz sağ olsun ki daha pek çok hayata dokunabilsin. Mor orkide ise saygı ve hayranlığı ifade eder. Mesleğine hayranlık duyulacak doktorlar için zarif bir hediye.

Doktora Çiçek Siparişi

Onlar kimi zaman ailemizden birini hayata döndüren büyülü ellere Lokman Hekim, kimi zaman yeni bir canın hayata merhaba deyişini kolaylaştıran bir ulak. Onlar bizim için çok şey ifade ediyor. Biz de doktora çiçek siparişi vererek bu ifadeleri dile getirebiliriz. Vakit kaybetmeyin, doktor için çiçek modelleri ile hizmetinizde olan Açelya Çiçek'i ziyaret edin seçiminizi yapın. Doktora özel çiçek aranjmanları arasından seçtiğiniz çiçeğe, doktora çiçek notunuzu yazın ve gönderin.