Öğretmene Çiçek Gönder

Anne ve babamızdan sonra hayatımızda en önemli etkiye sahip olan insanlardan biridir öğretmen. Okumayı onlarla öğrenir, hayatı onlarla tanırız. İyi bir insan olmayı, çevremize faydalı bir birey olmanın bilincini onlar sayesinde öğreniriz. Hababam Sınıfı'ndaki Mahmut Hoca ile akıllara kazınan fedakar öğretmen profili tanımlar en iyi onları. Sizin de hayatınızda böyle bir öğretmeniniz varsa Öğretmenler Günü'nü bekleyerek vakit kaybetmeyin, o öğretmene çiçek göndererek onlara verdiğiniz değeri gösterin. 

Öğretmene Hangi Çiçek Alınır / Verilir?

Öğretmenler için seçeceğimiz çiçekler vermek istediğiniz mesaja göre farklılık göstermektedir. Minnetin simgesi pembe orkide ile onlara ömür boyu minnet duyacağımızı anlatabiliriz. Beyaz lilyum ile onlara saf ve katıksız duygularımızı ifade edebiliriz. Sarı güllerle onlara sen artık abim, ablam, annem, babamsın diyebiliriz.

Öğretmene Çiçek Çeşitleri ve Fiyatları

Öğretmen için çiçek aranjmanları ile sizlere zengin seçenekler sunan Açelya Çiçekçilik'e gelin, öğretmene çiçek siparişinizi oluşturun. Öğretmenler günü çiçekleri ve daha fazlasını bulabileceğiniz Açelya Çiçekçilik ile her günü öğretmenler günü havasında yaşayın. Açelya Çiçek'te bulabileceğiniz yüzlerce ürün çeşidi ve uygun fiyat aralıkları ile siz de öğretmeninize olan sevginizi dilediğinizce ifade edebilirsiniz.