Sevgiliye Çiçek

Toplam 123 Ürün Bulundu

Sevgiliye Çiçek Gönder

Sevgiliye çiçek göndermek için bahaneye gerek yok. Seven iki kalp için her gün Sevgililer Günü'dür. Bu günü bir güne hapsetmenin yanlış olduğunu düşünenlerdenseniz, içinizden geldiği için ve içinizden geldiği gibi yaşayanlardansanız doğru adrestesiniz. Sevgiliye gönderilecek çiçekler nelerdir diye sorarsanız, işte size birkaç öneri:

Sevgiliye hangi çiçekler gönderilir?

Gül: Tabii ki ilk önerimiz çiçeklerin sultanı güldür. Rivayet odur ki, kırmızı gül rengini bülbülün kanından almıştır. Güle sevdalanan bülbül gün geçtikçe güle yaklaşmaya başlamıştır. Gül dikeninden söz etse de bülbülün gözü aşktan başka bir şeyi görmez ve yüzünü gülün yapraklarına sürmek ister. Tam o sırada gülün dikeni bülbülü yaralar ve o yaradan akan kan gülü kırmızıya boyar. Sevgiliye çiçek siparişi oluşturmak istediğinizde, aklınıza bu efsane gelsin. Aşkınıza bu efsane ilham olsun. Ve unutmayın sevgiliye gül göndermek demek, senin için her türlü fedakarlığı göze alıyorum demektir. 

Orkide: Orkide kraliyet çiçekleri olarak biliniz. Kraliçeniz yerine koyduğunuz sevdiğiniz için daha güzel bir çiçek düşünülemez. Sevgiliye çiçek notunuzu da ona göre düşünün artık, çiçek bizden mesajı yazmak sizden.

Lilyum: 'Zambaklar en ıssız yerlerde açar ve vardır her vahşi çiçekte bir gurur' dizelerindeki zambak bir lilyum çeşididir. Vahşi çiçek tabii ki inatçı sevgiliye gönderilir. İnatçıdır ama sevdasında da aynı inatçılığa sahiptir lilyum kadını. 

Sevgiliye Çiçek Çeşitleri ve Fiyatları

Açelya Çiçekçilik size sadece yolu açar, o yoldan yürümek size kalmıştır. En taze ve en şık çiçeklerle hizmetinizdeyiz. Sevgili için çiçek göndermek istediğinizde, sevgiliye çiçek çeşitleri ve fiyatlarını sorgulamak istediğinizde sizleri Açelya Çiçekçilik'e davet ediyoruz. Her bütçeye ve zevke uygun olarak sevgiliye çiçek modellerini bulabilirsiniz.