Sevgililer Günü Hediyesi

Toplam 81 Ürün Bulundu

Sevgililer Günü adı nereden geliyor?

Sevgililer Günü tüm dünyada 14 Şubat'ta kutlanılan özel bir gündür. Valentine Day olarak bilinen bu gün, Aziz Valentine'nin genç çiftleri gizlice evlendirip mutlu olmalarını sağladığı bir günden adını almaktadır. İlk olarak 1800 yılında bir kartpostalla kutlanan bu gün, günümüzde çeşitli hediyelerle kutlanarak yaygınlaşmıştır. Sevgilerini dile getirmek isteyen çiftler, bir arayış içerisine girmişler ve maddi manevi birçok hediye tercihini denemişlerdir. 


En güzel sevgililer günü hediyesi

Sevdiklerinize onu düşündüğünüzü gösteren pek çok hediye alabilirsiniz. Ama en güzel sevgililer günü hediyesi nedir diye sorarsanız cevabımız bellidir. Tabii ki çiçekler. Antik çağlardan beri saygı statüsü olarak kullanılan ve çeşitli anlamlara gelen çiçekler günümüze kadar dillerini zenginleştirmiş ve en güzel sevgi sözcüklerini kulaklara fısıldar olmuştur. Bundan dolayı sevgililer günü çiçekleri sevgiyi ifade etmede en güzel elçi olmuştur. 


Sevgililer Gününde ne hediye alınır?

Bu özel gün için Açelya Çiçekçilik'te pek çok seçenek mevcut. Sevgililer günü gülü, sevgililer günü peluşları, sevgililer gününe özel çiçekler ve daha fazlası için sizleri Açelya Çiçekçilik'e davet ediyoruz. Bu özel günü dilediğinizce yaşamanız için sevgililer günü çiçek siparişinizi hemen oluşturun ve sevginizi doyasıya yaşamanın tadını çıkarın.