Söz Nişan Çiçekleri


Söz Nişan çiçeği, söz ve nişan seramonisinin yüzükten sonra gelen en özel konuğudur. Mutluluk yolunu aydınlatan ateş böcekleridir çiçekler. Renkleri, anlamları hatta sayıları ile sözsüz ve yazısız mesajlar iletirler. Bir bakışla anlaşabilen aşıkların gözleri halı deseninde olduğu için bu anlaşmayı çiçekler sağlar. İyi hayatıma geldin, hoş geldin. Ömür boyu birlikteyiz derler çiçekler. Haliyle söz nişan çiçek çeşitleri bu özel gün için önemli tercihler arasına girer.


Söz Nişan Çiçeği Gönder

Söz Nişan için 101 gül buketi, orkideler, 41 kere maşallah diyeceğiniz bu birliktelik için 41 kırmızı gül, lilyum ve güllerden oluşan söz nişan çiçeği aranjmanı gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz. Söz nişan çiçeği göndermek ve zengin seçenekler arasından tercihinizi yapmak için vakit kaybetmeyin. Mutluluğa giden yolunuzdaki en önemli adımı harika çiçek tasarımlarıyla süsleyin.


Söz Nişan Çiçeği Fiyatları

Açelya Çiçekçilik olarak en özel söz nişan buketlerini hazırladık ve beğeninize sunuyoruz. En uygun söz nişan çiçeği fiyatlarını oluşturduk. Tek yapmanız gereken söz nişan çiçeği siparişinizi oluşturmak. Merak etmeyin siz daha yola koyulmadan siparişiniz kapınızda olacak. Bu mutlu günde her detayı dikkatlice düşünen Açelya Çiçek olarak genç çiftlerimize dileğimiz çiçek gibi birlikteliğiniz olsun.