Sevgiliye Çikolata Peluş Hediye Çeşitleri

Hem ağzınızı tatlandıran hem de kalbinizi yumuşatan bir hediye önerisi ister misiniz? İşte karşınızda çikolata ve peluş ayı çeşitlerimiz. Lezzetli çikolatalar ile 'Benim İçin Değerlisin' 'Seni Seviyorum' mesajlarını en tatlı haliyle iletebilirsiniz. Kalpli çikolatalarımızı Sevgililer Günü hediyesi olarak değerlendirebilir, diğer çeşitlerimizi doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebilirsiniz. 

Peluş ayılar ise her bakıldığında sizi hatırlatan bir hatıra olarak en şirin köşede yerini alacak. Her bakıldığında kalpler aynı sıcaklıkla yumuşayacak. İki tatlı duyguyu bir arada yakalamak isterseniz o zaman çikolata peluş ayı siparişi ile bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. 

Çikolata Peluş Ayı Gönder

Tüm özel günleri sizler için düşünen ve mükemmel bir gün geçirmeniz için çabalayan Açelya Çiçekçilik olarak yanınızdayız. Çikolata peluş ayı göndermek için vakit kaybetmeden siparişinizi oluşturun, özel anlarınızı daha özel kılın. Peluş ayı fiyatları ve çeşitleri ile sizlere zengin seçenekler sunuyoruz. Tek yapmanız gereken www.acelyacicek.com adresini ziyaret etmek ve siparişinizi oluşturmak.